Uwaga!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komunikacja

Komunikację wykonujemy na 136 liniach znajdujacych sie na obszarze województwa podlaskiego i warmińsko - mazurskiego. Przewóz osób prowadzony jest w regularnej komunikacji zwykłej i pośpiesznej.

Autobusy  dalekobieżne kursują codziennie do Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Olsztyna, Białegostoku, w weekendy kursuje także autobus pośpieszny do Krakowa, Poznania oraz Katowic. Kursy dalekobieżne obsługiwane są autobusami o podwyższonym standardzie. W tych kursach jest możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu. Zapraszamy do obejrzenia galerii autobusów i korzystania z naszych usług. 

 

Oferujemy sprzedaż biletów na kursy dalekobieżne przez Internet po dokonaniu płatności on-line. Internetowa sprzedaż blietów odbywa sie za posrednictwem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY. Więcej informacji na temat tego jak dokonywać zakupu biletu przez Internet znajduje się tutaj

 

Dane kontaktowe

  Infolinia 

  (płatna, 2,08 zł brutto)

całodobowo tel. 703 302 505

  Dyżurny ruchu

  Dworzec autobusowy w Suwałkach

pon.-pt. w godz. 4.00-20.00

sob.-niedz. w godz. 6.00-18.00

    tel. 87 566 27 63

   Dyspozytor 

  koordynacja przewozów

całodobowo     tel. kom. 502 048 110